17242.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan, méregtan, és gyógyszerrendelés. Bp.,1953, Egyetmi. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.