Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 46

cca 1800 Gesetze für die k.k. Armee II. Theil 225-572p. Korabeli kartonálásban
16601.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
16602.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1910 6 db katonai szabályzat: M. kir. Budapesti I. Honvédkerületi Parancsnokság: Szolgálati szabályzat, Gyakorlati Szabályzat, Lőutasítás, Fegyvertan, Tereptan. Hadseregszervezet.
16603.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
15
A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az egyik kötet gerincén címkével.
16604.

Rufpreis:
6 000 HUF
Georg Hiltl: Der Französische Krieg von 1870 und 1871. Woldemar Friedrich illusztrációival. Bielefeld-Leipzig, 1872, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal és kihajtható térképekkel illusztrált. Kopott félbőr-kötésben, névbélyegzővel.
16605.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sorsdöntő csaták. I-II. köt. Marathontól a Második világháborúig. Szerk.: Dr. Lukinich Imre és Markó Árpád. Vitéz Szombathelyi Ferenc vezérezredes, vezérkari főnök bevezető soraival. Bp.,1943, Franklin, 523+527 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
16606.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szentkirályi Endre: Cold War to Warm Cooperation. The military service of Cleveland Hungarians. Egy amerikai város magyar katonái. 1950-2014. Bp.,2014, Zrinyi. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16607.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Id. Margitay-Becht András: A leitha monitor ...és a többiek., Dedikált. Bp., 2007. Hadtörténeti Intézet. Kiadói kartonálás. + meghívó a könyvbemutatóra.
16608.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
16609.

Rufpreis:
2 000 HUF
Lippmann, Franz: Die Einzelgefechtsuasbildung. Ein Buch für Lehrer und Schüler. Berlin, 1925, Offene Worte. Papírkötésben, jó állapotban.
16610.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16611.

Rufpreis:
2 000 HUF
16612.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF