Somfay Margit: Mégis szép az élet. Bp., Szent István Társulat. Félvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000030/Somfay-Margit-Megis-szep-az-elet-Bp-Szent-Istvan-Tarsulat-Felvaszon-kotes-kisse-kopo~II2053640
2053640
17502
357
Books: Tales
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Somfay Margit: Mégis szép az élet. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel.
: tánczos_gábor
Katalognummer: