Mondvai csángó népmesék és beszélgetések. Népnyelvi szövegek moldvai t... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000030/Mondvai-csango-nepmesek-es-beszelgetesek-Nepnyelvi-szovegek-moldvai-telepesektol-Osszeg~II2050515
2050515
17517
357
Books: Tales
Beschreibung: Mondvai csángó népmesék és beszélgetések. Népnyelvi szövegek moldvai telepesektől. Összegyűjtötte, átírta és közzéteszi: Hegedűs Lajos. Bp.,1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 1000 példányban.
: karap_norbert