Avar Gyula: Névtelen hősök. Két tanító levelezése. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,[1911],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 82 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.