Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Ford.: Balassa László. Bp., 1958, Ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~2000092/Ota-Kraus-Erich-Kulka-Halalgyar-Ford-Balassa-Laszlo-Bp-1958-Kossuth-Masodik-kiadas-K~II2048956
2048956
15768
357
Books: History
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Ford.: Balassa László. Bp., 1958, Kossuth. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: karap_norbert