Förster Rezső (szerk.): A Kis Akadémia negyvenkét esztendeje az ezredi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~2000092/Forster-Rezso-szerk-A-Kis-Akademia-negyvenket-esztendeje-az-ezredik-eloadasig-1899-1941-B~II2025866
2025866
15746
357
Books: History
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: Förster Rezső (szerk.): A Kis Akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig 1899-1941. Bp., 1941, Kis Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor
Katalognummer: