Emil Ludwig: Tizennégy júliusa. Fordította és bevezette: Dr. Supka Géza. Bp.,é.n.,Révai. Átkötött kissé kopott egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót vászonra kasírozva bekötötték.