17167.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Bp.,1956, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.