Verne Gyula: Az arany meteor. Bp., 1919, Kultúra Könyvkiadó és Nyomda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000091/Verne-Gyula-Az-arany-meteor-Bp-1919-Kultura-Konyvkiado-es-Nyomda-Rt-Kiadoi-felvaszon-kC3~II2021787
2021787
17712
357
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Verne Gyula: Az arany meteor. Bp., 1919, Kultúra Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor