Várossy Gyula: Szivárvány. Humoros elbeszélések. Fehér István rajzaival. Bp.,1904, Rózsa Kálmán. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.