17565.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 400 HUF
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Bp.,1907, Franklin. Első kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, kötéssel.