18580.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Mécs László 2 műve: Hajnali harangszó. Bp.,[1931], Athenaeum, 187 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben. Üveglegenda. Bp.,[1930], Athenaeum, 133+3 p. Első kiadás. Korabeli átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.