Kelemen Béla: Jó magyarság! Tanácsadó a magyar helyesírás, nyelvtan és fogalmazás nehézségeiben. Bp.,1910, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis hiánnyal.