17685.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Jókai Mór: A három márvány fej. I-II. köt. Regény, kritikával elegy. Bp., 1887, Révai,211+1+187+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon dÃszkötésben, Gottermayer N. könyvkötÅ‘ Budapesten, kopott gerinccel, kissé kopott borÃtóval.