Dante Komédiája I.-III. kötet. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. A fordító dedikációjának kézírás-facsimiléjével. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói vászonkötésben, kissé sérült gerinc két köteten.