A Literatura Almanach 1929. Bp.,1929, Lantos Rt., 126+2 p. Kiadói félv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000091/A-Literatura-Almanach-1929-Bp-1929-Lantos-Rt-126plus2-p-Kiadoi-felvaszon-kotes-kisse-kopot~II1904989
1904989
18599
357
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: A Literatura Almanach 1929. Bp.,1929, Lantos Rt., 126+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: hsz