Slowakei

Zahl der Lose: 372

1904 Védfalu, Vidernik, Eimerau, Vydrník; Erzsébet gyógyfürdő. Kiadja Matz Gusztáv / spa, baths + RUTTKA - KASSA 182. SZ. vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
22358.
Materialzeichen T2/3

1904 Védfalu, Vidernik, Eimerau, Vydrník; Erzsébet gyógyfürdő. Kiadja Matz Gusztáv / spa, baths + "RUTTKA - KASSA 182. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (EK)

Rufpreis:
5 000 HUF
Zboró, Zborov; Száz hársfa, Rákóczy kedves sétahelye. Divald Adolf 153. / promenade with Lindens
22359.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
3 000 HUF
Zboró, Zborov; Rákóczi féle vártemplom. Friedman Mór kiadása / castle church (Rb)
22360.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 400 HUF
1904 Zólyom, Zvolen; Zólyomi vár. Kiadja Özv. Löwy Samuné / Zvolensky hrad / castle (ragasztónyom / glue mark)
22361.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1907 Zólyom, Zvolen; vár. Kiadja Özv. Hegyt Györgyné 722. / Zvolensky hrad / castle (szakadás / tear)
22362.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF
Zólyombrézó, Podbrezová; Római katolikus templom / Catholic church (szakadás / tear)
22363.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Zsolna, Sillein, Zilina; Budatin vár, híd. Kiadja Biel L. 925. / Budatínsky hrad / Budatín castle, bridge (kopott sarkak / worn corners)
22364.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF
1917 Zsolna, Sillein, Zilina; Állami főreáliskola / state school (ragasztónyom / glue marks)
22365.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF
Zsolna, Sillein, Zilina; Budatin vár, híd / Budatínsky hrad / Budatín castle, bridge (non PC) (EM)
22366.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 600 HUF
Zsolna, Sillein, Zilina; Budatin vár, híd. Kiadja Lövy Fülöp 925. / Budatínsky hrad / Budatín castle, bridge (EM)
22367.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 600 HUF
1902 Zsolnalitva, Ljetava, Lietava (Vágvölgy, Povazie); Hrad Lietava / vár a Kassa-Oderbergi Vasút (KsOD, KOV) mentén. Kiadja Geruska Pál / Das Waagthal, Burg-Ruine Ljethava / castle ruins in Váh valley, along the Kosice-Bohumín Railway line + POPRÁD - MISKOLCZ 288. SZ. vasúti mozgóposta bélyegző (EB)
22368.
Materialzeichen T2/3

1902 Zsolnalitva, Ljetava, Lietava (Vágvölgy, Povazie); Hrad Lietava / vár a Kassa-Oderbergi Vasút (KsOD, KOV) mentén. Kiadja Geruska Pál / Das Waagthal, Burg-Ruine Ljethava / castle ruins in Váh valley, along the Kosice-Bohumín Railway line + "POPRÁD - MISKOLCZ 288. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (EB)

Rufpreis:
4 000 HUF
~1950 Zsolnalitva, Ljetava, Lietava (Vágvölgy, Povazie); Lietavsky Hrad / vár / castle (fa)
22369.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF