Unterweissbach fekvő puttó, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, h:8... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Unterweissbach-fekvo-putto-feher-mazas-jelzett-kopas-nyomokkal-h8-cm~II2034023
2034023
11307
356
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Unterweissbach fekvő puttó, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, h:8 cm
: turóczi_márk