Komlós kerámia jelzett art deco női fej, kisebb sérüléssel 25 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Komlos-keramia-jelzett-art-deco-noi-fej-kisebb-serulessel-25-cm~II2039849
2039849
11153
356
11000
Art-ceramics
Beschreibung: Komlós kerámia jelzett art deco női fej, kisebb sérüléssel 25 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: