Jelzett (ID) iparművész tea csésze és alj ( 6db)+cukortartó, festett m... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Jelzett-ID-iparmuvesz-tea-csesze-es-alj-6dbpluscukortarto-festett-mazas-keramia-apro-kop~II2017572
2017572
11182
356
Art-ceramics
Beschreibung: Jelzett (ID) iparművész tea csésze és alj ( 6db)+cukortartó, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal
: turóczi_márk