1985. "Jósa András Megyei Kórház Nyíregyháza - Kiváló Intézmény 1985." jelzett hollóházi porcelán plakett (94mm) +
2006. "Magyar Vasút 1846-2006 / 160 éve a haladás szolgálatában MÁV" aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:1-