Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500026/Zakonyi-Ferenc-Balatonfured-Adalekok-Balatonfured-tortenetehez-a-kezdetektol-1945-ig-Vesz~II2016668
2016668
12931
356
Ships Balaton
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
: tánczos_gábor