1913 Atlasz a világtörténelem tanításához. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 58 p. Kopott egészvászon-kötésben, ceruzás jegyzetekkel, megviselt állapotban.