12332.
356. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
9 000 HUF
1839 Poétai osztályos tanuló kézzel írt versgyűjteménye, benne Vörösmarty, Kazinczy, Bajza, Kisfaludy, Kölcsey és mások verseivel (Szózat, Árpád ébredése, stb.), kopott vászonkötésben