Antik Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1985211
11105
356
Antique
Szecessziós osztrák madaras asztali lámpa, bura nélkül, jelzett, kopásnyomokkal, újrakötve, m: 32 cm
1981976
11106
356
Antique
Ezüst (Ag.) füles achát kosárka, jelzett, hajszál repedéssel, m:10 cm
1978011
11107
356
19000
Antique
cca 1900 Részben kézzel festett petróleumlámpa, utólag bekötve, réz szerelékekkel, jó állapotban, m:72 xm 2033448
11109
356
Antique
Ezüstözött rózsa, "Rózsi / Imre / 1929. I. 29." felirattal, "Krausz és Grünberger, Budapest" feliratú díszdobozban + Schäffer Erzsébet "Ezüstrózsa" című Nők Lapja-cikke 1965175
11110
356
Antique
Kígyóbőrőből készült névjegytartó doboz több rekesszel. Szép, újszerű állapotban. / Snake leather name card holder 12x12x5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF