https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 53

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Alpakka jardiniere, üveg betét nélkül, jelzett (hamis Diana fejjel), 31×14 cm, m:11,5 cm
11057.

Alpakka jardiniere, üveg betét nélkül, jelzett (hamis Diana fejjel), 31×14 cm, m:11,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Ezüst (Ag.) peremű ólomkristály talpas váza, csiszolt, jelzett (800), apró karcolásokkal, m: 26 cm
11058.

Ezüst (Ag.) peremű ólomkristály talpas váza, csiszolt, jelzett (800), apró karcolásokkal, m: 26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
8
Art deco márvány tintatartó szett, tapperrel, Welvárd és Palotay szigetelő vállalat jelzéssel , 29x18 cm
11059.

Art deco márvány tintatartó szett, tapperrel, Welvárd és Palotay szigetelő vállalat jelzéssel , 29x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1900 Díszes fém teamelegítő, jelzett, m:30 cm
11060.

cca 1900 Díszes fém teamelegítő, jelzett, m:30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1880 Címeres faragott, karcolt fa fiókos doboz, alján apró repedéssel, 24×13 cm, m:16 cm
11061.

cca 1880 Címeres faragott, karcolt fa fiókos doboz, alján apró repedéssel, 24×13 cm, m:16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Antik fa lovagló pálca, ezüst (Ag.) fejjel és véggel, fejen gravírozott felirattal (Odin 1888), h:74 cm
11062.

Antik fa lovagló pálca, ezüst (Ag.) fejjel és véggel, fejen gravírozott felirattal (Odin 1888), h:74 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
4
XIX. sz.: Tűzaranyozott bíborosi lánc. Nagyméretű címeres függővel 10,5 cm Hozzá készült dobozban / Gold plated metal high priest (cardinal) chain with costuma made box.
11063.

XIX. sz.: Tűzaranyozott bíborosi lánc. Nagyméretű címeres függővel 10,5 cm Hozzá készült dobozban / Gold plated metal high priest (cardinal) chain with costuma made box.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Zahl der Gebote:
0
XVIII. sz.: Céhbehívó tábla lakatos céh részére. Lakkozott fa. / Locksmith guild wooden table 30x29 cm
11064.

XVIII. sz.: Céhbehívó tábla lakatos céh részére. Lakkozott fa. / Locksmith guild wooden table 30x29 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Berndorf kiöntő készlet és kínáló (üvegbetét nélkül), jelzett alpakka, apró hibákkal, m: 7-21 cm, összesen: 5 db /  Berndorf alpacca set (without glass), with small wearings, h: 7-21 cm, 5 pieces in total
11065.

Berndorf kiöntő készlet és kínáló (üvegbetét nélkül), jelzett alpakka, apró hibákkal, m: 7-21 cm, összesen: 5 db / Berndorf alpacca set (without glass), with small wearings, h: 7-21 cm, 5 pieces in total

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Nagyméretű historizáló réz kínáló. 48 cm
11066.

Nagyméretű historizáló réz kínáló. 48 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
5
Szecessziós réz asztali váza üvegbetéttel 34 cm
11067.

Szecessziós réz asztali váza üvegbetéttel 34 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
1
Ezüst (Ag.) fejes bambusz sétabot, jelzett, m: 91 cm
11068.

Ezüst (Ag.) fejes bambusz sétabot, jelzett, m: 91 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse