Nyári Lóránt (1928-1982): Ősz a Balatonon. rézkarc, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500030/Nyari-Lorant-1928-1982-Osz-a-Balatonon-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-30x38~II2035168
2035168
10148
356
Beschreibung: Nyári Lóránt (1928-1982): Ősz a Balatonon. rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x38 cm
: turóczi_márk