10046. 356. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Förstner Tivadar (1878-1935): Mátyás templom 1921. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, apró szakadással, foltos, 56×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk