10003. 356. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 400 HUF
0 HUF
Alpár Sándor (1935-2004): Hazatérő juhnyáj, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16,5×22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk