3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
3 db rézkarc, ex libris, jelzettek, különféle magyar és külföldi alkotóktól / 3 etchings from different Hungarian and foreign artists ie: Jan Stránsky ~10x15 cm