Táblázatok vasszerkezetek méretezéséhez és súlyszámításához. Mérnökök,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000013/Tablazatok-vasszerkezetek-meretezesehez-es-sulyszamitasahoz-Mernokok-epiteszek-m~II2039111
2039111
17237
356
Books: Technics
Beschreibung: Táblázatok vasszerkezetek méretezéséhez és súlyszámításához. Mérnökök, építészek, műegyetemi hallgatók használatára. Szerk.: Czakó Adolf. Bp.,1909, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: hsz