15664.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., Közérdekű Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, előzéklap, címlap kijár.