3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Graveson, Ignace Hyacinthe Amat de: Historia ecclesiastica Novi Testamenti ... distributa in tomos novem. 1-5. köt. Augsburg - Würzburg, 1756, Ignaz Adam & Franz Anton Veith. Az 5. kötet hiányos. Részben elváló, kopott, sérült bőrkötésben.