15064.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas, gerincén elszíneződött egészvászon-kötésben.