15547.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Karl Baedeker: Deutschland in einem Bande. Leipzig, 1925, Karl Baedeker. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.