17175.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kísérletügyi közlemények. Bp., 1898, Pallas. Foltos, kopott félvászon kötésben.