17140.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
Franciscus Calceolarius: Petri Andreae Matthioli senensis, medici compendium. Bp.,1992, Franklin-ny. Latin nyelven. Kiadói aranyozott álbordás egészbőr-kötés, fém csatokkal, kiadói aranyozott kartontokban, kísérőfüzettel, a karton-tokon kis sérüléssel, jó állapotban. 1290. számozott példány. Petrus Andreas Matthiolus (1501-1577) sienai orvos gyógynövényekről készült kivonata. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Hasonmás kiadás.