17145.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Dr. Purjesz Zsigmond: Belgyógyászat tankönyve. I-II. kötet. Növendékek és gyakorló orvosok számára. Bp.,1889, Franklin, 664+3-672 p. Második, átnézett és javított kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a II. kötet elején hiányzó címlappal.