17184.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Bp., 1934, Győző Andor. Harmadik, javított kiadás. Egészvászon kötésben, javított gerinccel, jó állapotban