A búrok földjén. Elbeszélés a magyar ifjúság számára. Fordította: Gauss Viktor. Ifjúsági Könyvek. Bp.,1905, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, a borító sarkain kopásnyomokkal, az elülső borító alján sérüléssel.