Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~1000003/Darday-Sandor-Igazsagugyi-torvenytar-Rendeletek-es-dontvenyekkel-kiegeszitve-Potko~II1817677
1817677
15729
356
Books: Law
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészÃtve. Pótkötet a második kiadáshoz I. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, sérüléssel
: vörös_iván