5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Szemere Bertalan levelei. (1849-1862). Bp.,1873, Ráth Mór, 310 p. Második, jutányos kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Chudovszky Móric főorvos, igazgató névbejegyzésével, és névbélyegzőjével.