Howard Carter: Tut-Ankh-Amen koporsója, és múmiája. Fordította: Dr. Balassa József. Bp., é.n., Franklin, 1 t.+232+1 p.+ 75 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón.