16643.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1765-1920. Bp.,1923,Pantheon, 254 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.