16683.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1941, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. + Wilhelm Müseler: Europäische Kunst. Völker und Zeiten. Berlin,1941, Safari. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.