Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet.+ pótkötetek. Teljes sorozat!. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó, többnyire kissé kopottas állapotban