Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1935, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.