17445.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Rudnyánszky Ferenc: Magyar gazdák és leventék lovaskönyve. Garay Ákos festőművész rajzaival. Bp.,1928,Stádium, 143 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, megviselt állapotban. A szerző, Rudnyánszky Ferenc (1891-?) dedikációjával Masovszky Endre a Stádium Rt. cégvezetője részére.