17431.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
15 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály húsz rézfénymetszetű képével. Bp.,1898, Athenaeum, 6+231 p.+20 t. Kiadói kaucsuktáblás, aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.